מאגר
מידע
עזור
לאתר
לוגו
ברוכים הבאים לאתר "פישפיק" --- המדריך המלא לבניית אקווריום תמונה. --- בקרוב יועלו תמונות כפי שהאקווריום נראה היום.

מיכל הזכוכית-חומרים

לאחר שבנינו מסגרת חזקה הגענו למעשה לשלב המכריע, השלב שמבדיל בין טוב לרע , בין הצלחתי לנכשלתי , בין אקווריום יפייפה לשברי זכוכית....כן כן בשלב זה נבנה את מיכל המיים או שרבים מכם יכנו אותו האקווריום עצמו.

חשוב לציין כי בשלב זה נדרשת סבלנות לתפארת והכלי היחידי בו נשתמש הוא הידיים שלנו. כמו כן בשלב זה מומלץ להיעזר באדם נוסף, אני בעקשנותי החלטתי לבצע זאת לבד מה שגבה ממני מחיר יקר של הרבה עצבים, 3 שערות לבנות בראש וחפיסת סיגריות.

חומרים

זכוכית

זכוכית:

כפי שרובנו יודעים (או שלא) אקווריום בנוי מחמש פלטות זכוכית: בסיס, חזית, גב ושתי דפנות. לפניי שמבצעים הזמנה של זכוכית יש לראות בשלב ההרכבה שהוא השלב הבא כיצד נעשית הדבקת הזכוכית, כלומר מה מודבק למה מכיוון שדבר זה משפיע ישירות על גודל הפלטות ועובי הזכוכית, כמו כן יש לצייר תרשים מדוייק מספר פעמים על מנת לוודא שלא טעינו במידות. להלן התוצאות שיצאו לי: בסיס- רוחב:17 ס"מ אורך:78 ס"מ, חזית+גב- רוחב:41.5 ס"מ אורך:78 ס"מ, דפנות- רוחב:17 ס"מ פחות פעמיים עובי הזכוכית (15.4 ס"מ) אורך:78 ס"מ. כמו כן נזדקק ל-3 חתיכות לחיזוק עליון במידות- רוחב:4 ס"מ אורך:17 ס"מ.

מסקינגטייפ

מסקינגטייפ:

המסקינגטייפ ישמש אותנו בהמשך לקיבוע פלטות הזכוכית זו לזו לאחר הדבקתן אחת לשנייה בזמן ההמתנה לייבוש הסיליקון.

סיליקון

סיליקון:

בעזרת הסיליקון נדביק את פלטות הזכוכית אחת לשנייה, זהו למעשה "הדבק" שמחבר אותן זו לזו (מעולם לא חשבתי שאקווריום מודבק בעזרת סיליקון אבל כל יום לומדים משהו חדש), לפעולה זו נזדקק ל-2 שפורפרות סיליקון המיועד להדבקת אקווריום, ייחודו של סיליקון זה בכך שאינו רעיל לדגים ןניתן לרכוש אותו במגוון רחב חנויות.

בחסות
תפריט
מחשבונים
עובי הזכוכית
נפח האקווריום
סטטיסטיקה
160617
צפיות מתאריך 19 בנובמבר 2008
:המלץ על האתר

Copyright © 2008 fishpic. All rights reserved

PageRank Checker - דירוג בגוגל מנהל    תנאי שימוש  כתוב לנו    קישורים